Kebab pieczony

Zamrażamy nasze produkty
w systemie IQF


Szybkie Indywidualnie Mrożenie. Bez utraty świeżości , walorów smakowych i odżywczych.

+48 22 783 6 783MBM
Kebab z Wołowiny
skład
mięso wołowe + mięso z indyka
waga 500gr, 800gr, 1 kg, 2 kg
przechowywanie mrożony w temperaturze - 18°C

Propozycja dla smakoszy, którzy cenią wysoką jakość, smak i czas. Gotowy Kebab z Wołowiny jest banalnie prosty w przyrządzeniu. Wystarczy go tylko podgrzać do odpowiedniej temperatury i już można cieszyć się jego wyjątkowym, tradycyjnym smakiem.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów możemy przygotować, upiec i poddać mrożeniu dowolnie wybrany kebab z naszej oferty. Gotowe Kebaby z Wołowiny w szczególności polecamy klientom indywidualnym oraz tym zakładom gastronomicznym, które stawiają na szybką jakość przygotowania mięsa.

MBM
Kebab z Kurczaka
skład
mięso z kurczaka
waga 500gr, 800gr, 1 kg, 2 kg
przechowywanie mrożony w temperaturze - 18°C

Prosty, szybki w przygotowaniu Pieczony Kebab z Kurczaka jest proponowany wszystkim ceniącym wysoką jakość i wygodę. Prosty w przygotowaniu i bardzo smaczny z pewnością sprawi wiele przyjemności smakoszom kebabów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów możemy przygotować, upiec i poddać mrożeniu dowolnie wybrany kebab z naszej oferty. Gotowe Kebaby z Kurczaka w szczególności polecamy klientom indywidualnym oraz tym zakładom gastronomicznym, które stawiają na szybką jakość przygotowania mięsa.

Zadzwoń do nas
+48 22 783 6 783
Skontaktuj się z nami.
Umówimy się na spotkanie