.

O firmie

Kebab polecany przez smakoszy...
od 2006 roku!


MBM od wielu lat jest marką cieszącą się uznaniem naszych odbiorców oraz konsumentów. Szczególnie tych ceniących najwyższą jakość oraz wyjątkowy smak mięsa. Podstawą każdego kebabu jest odpowiednio doprawione mięso wołowe oraz drobiowe. Nasze receptury, technologie oraz sprawdzeni od lat dostawcy pozwalają nam oferować produkty o niezapomnianym smaku, aromacie oraz świeżości.


W naszej ofercie znajdą Państwo również inne produkty z mięsa wołowego, jagnięcego i drobiu, pochodzącego tylko od sprawdzonych dostawców.Na stałe zatrudniamy 60-osobową ekipę wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.


MBM – marka będąca wzorem!


Nowoczesny, obejmujący ponad 2500m2 powierzchni zakład produkcyjny spełnia najwyższe normy produkcji żywności. Sukces, jaki osiągnęliśmy jest wynikiem posiadania odpowiedniego parku maszynowego, profesjonalnych linii produkcyjnych oraz przestrzegania najwyższych procedur higienicznych
Przykładamy dużą wagę do ciągłego rozwoju. Inwestujemy w nowoczesne maszyny, technologie, szkolenia pracowników. Jesteśmy w stanie spełnić zmieniające się oczekiwania naszych Klientów. Cieszymy się ich zaufaniem i szacunkiem, co stanowi dla nas najlepsze wyróżnienie i jest powodem do dumy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


Aktualności

2021-08-07

FOODEXPO

Firma MBM Meat Food wizięła udział w targach żywności na ...
2021-08-04

Kolejna nowość

Zobaczcie sami, spróbujcie chicken doner kebab ...
2021-08-02

Kurczak pizza

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowość Chicken Pizza with ...
2016-01-22

Otrzymaliśmy dyplom

Z dumą informujemy iż, w konkursu FRESH CONVENIENCE ...
2015-03-02

Wspieramy Victoria Sulejówek

MBM Meat Food wspiera drużynę Victoria Sulejówek rocznik ..
2015-01-02

Mamy nagrodę Gazele Biznesu 2014

Z dumą informujemy, iż w XV edycji konkursu GAZELE BIZNESU ...